משרד הרישוי - הרישוי קול 03-5086905*חיוג מקוצר לרישוי קול :

03-5086905


סניפי משרד הרישוי : [ כל קישור יוביל אותך לניווט בגוגל מפות ]
לנוחיות הקהל משרד הרישוי מעמיד לרשתכם רישיונומט עמדה אוטומטית שבאה להקל על הציבור בקבלת רישיונות נהיגה ורכב במרכזים של משרד הרישוי ובמוקדים בקניונים ובבתי המרקחת של הסופר פארם הפזורים בארץ.

עמדות של רישיונומט :
  • באר שבע : שזר 33
  • בני ברק : הלחי 2
  • חולון : הלוחמים 1
  • חיפה : אדיסון 2
  • ירושלים : התנופה 17
  • קניונים ורשת בתי המרקחת סופר פארם .

*הבהרה חשובה
 האתר אינו אתר החברה ואין הוא קשור בכל צורה כלשהיא לחברה המספקת את השירותים כגון משרד הרישוי .
זהו אתר פרטי והשירות הניתן בו היא שירות פרימיום ,הכולל עלות נוספת של חמישים אגורות לדקת שיחה בנוסף לעלות הרגילה .
את המספרי טלפון שהאתר מציג ניתן למצוא גם באתר החברה בחינם או בעלות רגילה למשתמש.
האתר מביא לכם את המספרים העדכניים ביותר ובנגישות מלאה לצרכים המתפתחים של מכשירי הסלולר המתקדמים ,באים לעזור למצוא את המספר הטלפון בקלות ובעזרה בהתקשרות נוחה מכל מכשיר סלולרי מהדור החדש .
האתר מספר שירותי ניתוב ליעדים שמתעדכנים עם הזמן בהתאם לצרכים של ספקי השירות או הלקוחות הגולשים ברשת וזה בכדי לספק את השירות הנוח והיעיל ביותר .משרד הרישוי כשירות לקהל מפעיל שירות טלפוני 24 שעות ביממה ,
תחת הססמה " עושים הכל עם רישוי קול " . 
השירות ניתן 24/7 
מענה אישי בשפות עברית,ערבית ורוסית מתקיים : 
ימים א'-ה' בשעות  : 07:00-20:00
ימים ו' וערבי חג : 07:00-13:00
המספר 5678* או 1222-5678
לאזרחים השוהים בחו"ל : 972-3-508605+

בשירות הטלפוני ניתן לשלם אגרת רישוי רכב באמצעות כרטיס אשראי [אפשרי גם בתשלומים] . במקרה של תשלום בטלפון ישלח רישיון נהיגה קבוע לבית הלקוח עם תמונה תוך שבועיים מיום התשלום.
* לאחר התשלום רשיון נהיגה [ כפל ] ישלח לבית הלקוח הרישיון הזמני תוך כשבוע והרישיון הקבוע ישלח תוך כשבועיים .האתר נוצר לטובת הגולשים במכשירי הסלולר החכם, חווית התקשרות וניווט  בעזרת גוגל מפות או וויז מהירה , קלה וקצרה למוקדי השירות בארץ [ כדוגמת לחצן המופיע בראש הדף ] . אין האתר מקושר ומייצג את מוקדי השירות המופיעים בו בכל צורה , כי אם בא לטובת ציבור משתמשי הסלולרי החכם . שמחפשים את נוחות החיפוש וההתקשרות המקוצרת למוקדי השירות,מספר הטלפון של משרד הרישוי:5678*  , עלות ההתקשרות למספר הפרימיום היא בעלות פעימה ובתוספת חמישים אגורות , אנו נשמח את תשמרו את המספר בחיוג המהיר שלכם ואף תשתפו עם החברים . תודה